استودیو نداگیم

ما همیشه می گوییم: اگر غیر واقعی است، آن را واقعی می کنیم!

استودیو نداگیم

ما همیشه می گوییم: اگر غیر واقعی است، آن را واقعی می کنیم!

درباره ما

نداگیم یک استودیوی کوچک استارتاپی است که توسط یک تیم جوان با تجربه و پر انرژی تاسیس شده است. ما در این باور متحد هستیم که وقتی بازی‌ها با دوستان به اشتراک گذاشته می‌شوند، می‌توانند دنیایی بسازند که بازیکنان را به هم نزدیک‌تر کند تا راه جدیدی برای ایجاد تجربیات جذاب و هدفمند به آنها نشان دهد. . ما برای ساختن بازی های فراموش نشدنی که میلیون ها نفر آن را دوست خواهند داشت، به بهترین افراد متکی هستیم! افرادی درست مثل شما… ما همچنین به خوبی می دانیم که کار ما می تواند نه تنها بر بازیکنان، بلکه در جامعه تأثیر بگذارد. بنابراین ما همیشه به حمایت شما نیاز داریم. در پایان همانطور که همیشه می گوییم: اگر غیر واقعی باشد آن را واقعی می کنیم!! 

بازی های ما

[depicter id="10"]

ارسال ایده جدید

آیا ایده ای برای یک بازی ویدیویی دارید؟ ما همیشه به دنبال طراحان و توسعه دهندگان با استعداد بازی هستیم که به اندازه ما مشتاق ایجاد گرافیک با کیفیت هستند. آیا می خواهید در بازی های جذاب شرکت کنید؟ آیا می توانید در ساخت یک پروژه خوب با ما همکاری کنید؟ اگر چنین است، اکنون با ما تماس بگیرید!

خدمات ما

سفارش بازی

بازی های ویدیویی اشتیاق ما هستند. ما می توانیم دنیایی خارق العاده را فقط برای “شما” بسازیم. فقط کافیه دستورالعمل ها را به ما بگید …

آموزش بازی‌سازی

برای قدم گذاشتن در این مسیر سخت اما جذاب می توانید به ما اعتماد کنید…ما به شما کمک می کنیم آنچه را که در ذهن دارید در قالب یک بازی طراحی کنید.

مشارکت

به چیز دیگری نیاز داری؟ ما قلب و روح‌مون را در هر پروژه ای در هر بخش می گذاریم. پس برای برون سپاری بخشی از پروژه خود با ما تماس بگیرید.

▹ ایمیل خود را به عنوان اولین نفر ارسال کنید ◃

[depicter id="52"]

اعضای تیم

وقتی افراد با استعداد و خلاق با هم کار می کنند و یاد می گیرند، بدون شک چیزهای واقعاً جدید و شگفت انگیزی خلق می کنند. ما دائماً در حال آزمایش و ساخت پروژه های مختلف هستیم تا در این سفر طولانی، تجربیات بی نظیری از اشتباهات خود را برای شما به تصویر بکشیم تا از آن لذت ببرید. ما گروهی از علاقه مندان به بازی هستیم که از توسعه، انتقال، انتشار و البته بازی های ویدیویی لذت می بریم. با تیم بزرگ ما آشنا شوید!

Member 1

artist

Member 2

artist

Member 3

artist

Member 4

artist

برای ما پیام بگذارید :))