از من بپرس !!

مرکز صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان

09135570690 ---- 09025570930

cogacademyinfo@gmail.com

سرمایه های آکادمی

همکاری با شما، افتخار ماست

علی اصغر حیدری

موسس آکادمی

علی اصغر حیدری فارغ‌التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات است که از سال 97 با تاسیس استدیو بازی‌سازی COG وارد حوزه‌ی گیم و گرافیک شد و افتخاراتی را برای این مجموعه کسب کرد.

ملیکا هاشمی

مدیر وب‌سایت

ملیکا هاشمی دانشجو رشته انیمیشن است که از سال 1400 نیز همکاری خوبی را با آکادمی COG دارد. ملیکا نیز در نقش مدیر بخش دیجیتال مارکتینگ آکادمی یار و یاور همیشه COG بوده و هست.

حسام الدین فدوی

مدرس آکادمی

حسام الدین فدوی رشته عمران خوانده و علاقه زیادی به معماری، به خصوص طراحی دو بعدی و سه بعدی دارد، وی در کنار تدریس، فعالیت های همچون کارشناس فنی پروژه های صنعتی را نیز انجام می دهد، اما تدریس برایش لذت دیگه ای دارد!

مجتبی صومی

تدوینگر آکادمی

مجتبی صومی دانشجو رشته مهندسی کامپیوتر بوده و در زمینه ساخت بازی، طراحی سایت، ادیت حرفه‌ای ویدئو و … فعالیت‌های زیادی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است و در حال حاضر به عنوان ادیتور، با آکادمی COG در حال همکاری می‌باشد.

زینب بابایی

مدرس آکادمی

زینب بابایی فارغ‌التحصیل گرافیک و متخصص در زمینه‌های تصویرسازی، طراحی محیط، کاراکتر وکانسپت آرت برای بازی و انیمیشن است و همچنین یک عاشق واقعی هنر ! زینب حال حاضر به عنوان کارگردان هنری تیم درن مشغول به فعالیت می‌باشد.

محمدرضا تاجریان

برنامه‌نویس و مدرس آکادمی

محمدرضا تاجریان، فارغ‌التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان است. محمد عاشق برنامه‌نویسی و تجزیه و تحلیل کد بوده و به عنوان برنامه نویس در استودیوهای پاپاتا،هوگو و COGهمکاری‌های جدی را در پروژه‌های مختلف داشته است.