با فتوشاپ حرف بزن

دوره آموزش فتوشاپ پیشرفته

فیلم کامل دوره

دسترسی به فیلم جلسات

دریافت مدرک معتبر

گواهی انگلیسی از دانشگاه اصفهان

پشتیبانی اختصاصی

پشتیبانی کامل در طول دوره

پروژه محور

بررسی و انجام پروژه های مختلف

تضمین تمامی دوره ها

بالاترین کیفیت تدریس

در فتوشاپ حرفه‌ای شوید!

همین حالا در این دوره شرکت کنید و به یک حرفه‌ای در فتوشاپ تبدیل شوید!

پشتیبانی اختصاصی

بهترین راه پیشرفت در یک دوره آموزشی تمرین کردن و بازخورد گرفتن از استاد دوره هست . این امر به بهترین شکل ممکن برای هنرجویان دوره‌های آکادمی cog اتفاق می افتد، چرا که تمامی هنرجویان در طول دوره به راحتی میتوانند به صورت آنلاین و آفلاین با استاد دوره در ارتباط باشند . همچنین استاد، در پایان هر جلسه از کلاس تعدادی تمرین مخصوص به همان جلسه را به هنرجویان میدهد که در جلسه بعد به طور مفصل، این تمرینات را بررسی و تحلیل میکند .

فیلم کامل دوره

مشکل رایج هنرجویان در مواقع تدریس، فرصت نکردن یادداشت مطالب تدریس شده است، اما تا زمانی که کنار ما هستید نگران نباشید! به محض شروع دوره ها، شما در گروه دوره عضو میشوید و تا پایان دوره، فیلم و فایل های هر جلسه از کلاس برای تمرین بیشتر و بازدهی هرچه بیشتر شما از مطالب تدریس شده،در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

پروژه محور

کل دوره به صورتی برنامه‌ریزی‌ شده است که شما از جلسه دوم کلاس قادر به طراحی پروژه هایی هستید که برای شما به عنوان تمرین داده میشود، این امر باعث میشود شما تا آخر دوره تجربه طراحی ده ها طرح را داشته باشید و از فیدبک ها و تجربیات استاد در راستای بالا بردن سطح کیفی طراحی خودتان بهره‌مند شوید . بدیهی است که شما در این مسیر باید آنقدر طراحی کنید و شکست بخورید تا در نهایت موفق بشید، پس ما در این مسیر سخت، کنارشماییم!

Certificate

تمامی دوره‌ها دارای گواهی معتبر انگلیسی هلوگرام ‌دار از سمت مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان، می‌باشد. که به صورت ترجمه شده، همراه با درج کد ملی یا شماره شناسایی، بر روی سرتیفیکیت به شما اهدا می‌شود، اما خود دانشگاه اصفهان گویای اعتبار این مدرک است‌، ولی بدانید و آگاه باشید، توانایی، استعداد و تمرین های شما نشان دهنده‌ی اعتبار این گواهی می باشد نه چیز دیگری!

آموزش فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته

نرم افزار‌های ادوبی از جمله فتوشاپ معمولا برای کارهای سطح بالا و حرفه‌ای طراحی و تا دندان به ابزار و امکانات مختلف مجهز شده‌اند ولی خوشبختانه بر خلاف اکثر نرم‌افزارهای تخصصی، ادوبی سعی کرده تجربه کاربر خوبی را به فتوشاپ اضافه کنند تا علاوه بر عکاسان و هنرمندان حرفه‌ای، افراد علاقه‌مند نیز بتوانند با کسب آشناییت نسبی، نیازهای خود را رفع کنند؛ وجود یک آموزش گام به گام مخصوص افراد مبتدی می‌تواند به خوبی این افراد را در مسیر درست یادگیری قرار دهد و با طرح درس برنامه‌ریزی شده و مبتنی بر تجربه، راه درست را به آن‌ها نشان دهد. دوره پیشرفته فتوشاپ نیز می‌تواند به علاقه‌مندان کمک کند که شناخت خود را نسبت به ابزار و امکانات نرم افزاری فتوشاپ، تکمیل و خود را آماده ساخت یک رزومه مناسب و کسب درآمد آماده کنند.

چالش‌های حمل و نقل، ترافیک، بیماری، زمان و محل برگزاری کلاس از جمله ابتدایی ترین مشکلاتی است که ما پیش از ثبت نام در یک کلاس و شروع فرایند یادگیری با آن‌ها درگیر هستیم، حال با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش سرعت و همه‌گیری اینترنت، علاقه مندان به یادگیری می‌توانند فارغ از هر دردسر و چالشی در هر کجا که هستند به صورت آنلاین به فراگیری یک مهارت و تخصص جدید بپردازند. فتوشاپ یکی از مهم‌ترین و پایه‌ای ترین کارهایی است که همانند آفیس هر کسی باید آن را یاد بگیرد و توانایی انجام کارهای خیلی ساده و معمولی را با فتوشاپ داشته باشد، کارهایی مثل تغییر رنگ و برش تصویر یا حتی ترکیب سریع چند عکس، طراحی یک پست ساده برای اینستاگرام یا حتی کاور معمولی برای ویدیوی یوتیوب که با یادگیری اصولی و ابتدایی فتوشاپ یاد بگیرید و انجام دهید. در آکادمی ندای گرافیک به شما می‌آموزیم که ابتدایی‌ترین و اساسی‌ترین مهارت‌های فتوشاپ به صورت آنلاین بیاموزید و به راحتی با آن‌ها کار کنید.

تضمین تمامی دوره ها

هزینه دوره را از ما پس بگیرید! اگر در تمام جلسات کلاس شرکت کردید و تمام تمرینات رو انجام دادین و بازم چیزی یاد نگرفتین و از دوره ناراضی بودین، میتونید به صورت کامل هزینه دوره را از ما پس بگیرید.ما در آکادمی cog تلاش میکنیم، در هر فصل، تمامی دوره های خود را به روز، و مطالب جدیدی را به عناوین تدریسی خود اضافه کنیم .همچنین تمامی مطالب، بنا براساس نیاز هنرجویان که قصد ورود به بازار کار و شروع جدی فعالیتشان در همان عرصه را دارند، طراحی شده تا پس از گذراندن دوره، با خیال راحت بتوانند وارد بازار کار شده و ضمن لذت بردن از این حرفه، درآمد ریالی و دلاری داشته باشند .

اطلاعات دوره

دوره پیشرفته

بدون پیش‌‌نیاز

دوشنبه‌ها و پنجشنبه‌ها

8 جلسه

هرجلسه 3 ساعت

شروع دوره از 8 اسفند

بدون رده سنی

از ساعت5 الی 8عصر

شماره تماس :

محل دوره:دانشگاه اصفهان

After & Before
نمونه کارهای هنرجویان
دیدگاه هنرجویان دوره
دانشجوی دوره فتوشاپ پیشرفتهمریم افضلی از تهران
دانشجوی دوره فتوشاپ پیشرفتهپونه پورعسگریان از کرمان

نهایی کردن ثبت نام

آغاز سرمایه‌گذاری در دوره

آموزش فتوشاپ پیشرفته

با فتوشاپ حرف بزن
  • 0 تومان