با پریمیر پرو حرف بزن

دوره آموزش هنر تدوین با پریمیر

فیلم کامل دوره

دسترسی به فیلم جلسات

دریافت مدرک معتبر

گواهی انگلیسی از دانشگاه اصفهان

پشتیبانی اختصاصی

پشتیبانی کامل در طول دوره

پروژه محور

بررسی و انجام پروژه های مختلف

تضمین تمامی دوره ها

بالاترین کیفیت تدریس

در پریمیر پرو حرفه‌ای شوید!

همین حالا در این دوره شرکت کنید و به یک حرفه‌ای در هنر تدوین با پریمیر تبدیل شوید!

پشتیبانی اختصاصی

بهترین راه پیشرفت در یک دوره آموزشی تمرین کردن و بازخورد گرفتن از استاد دوره هست . این امر به بهترین شکل ممکن برای هنرجویان دوره‌های آکادمی cog اتفاق می افتد، چرا که تمامی هنرجویان در طول دوره به راحتی میتوانند به صورت آنلاین و آفلاین با استاد دوره در ارتباط باشند . همچنین استاد، در پایان هر جلسه از کلاس تعدادی تمرین مخصوص به همان جلسه را به هنرجویان میدهد که در جلسه بعد به طور مفصل، این تمرینات را بررسی و تحلیل میکند .

فیلم کامل دوره

مشکل رایج هنرجویان در مواقع تدریس، فرصت نکردن یادداشت مطالب تدریس شده است، اما تا زمانی که کنار ما هستید نگران نباشید! به محض شروع دوره ها، شما در گروه دوره عضو میشوید و تا پایان دوره، فیلم و فایل های هر جلسه از کلاس برای تمرین بیشتر و بازدهی هرچه بیشتر شما از مطالب تدریس شده،در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

پروژه محور

کل دوره به صورتی برنامه‌ریزی‌ شده است که شما از جلسه دوم کلاس قادر به طراحی پروژه هایی هستید که برای شما به عنوان تمرین داده میشود، این امر باعث میشود شما تا آخر دوره تجربه طراحی ده ها طرح را داشته باشید و از فیدبک ها و تجربیات استاد در راستای بالا بردن سطح کیفی طراحی خودتان بهره‌مند شوید . بدیهی است که شما در این مسیر باید آنقدر طراحی کنید و شکست بخورید تا در نهایت موفق بشید، پس ما در این مسیر سخت، کنارشماییم!

Certificate

تمامی دوره‌ها دارای گواهی معتبر انگلیسی هلوگرام ‌دار از سمت مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان، می‌باشد. که به صورت ترجمه شده، همراه با درج کد ملی یا شماره شناسایی، بر روی سرتیفیکیت به شما اهدا می‌شود، که خود دانشگاه اصفهان گویای اعتبار این مدرک است‌، ولی بدانید و آگاه باشید، توانایی، استعداد و تمرین های شماست که نشان دهنده‌ی اعتبار این گواهی می باشد نه چیز دیگری!

تضمین تمامی دوره ها

هزینه دوره را از ما پس بگیرید!
اگر در تمام جلسات کلاس شرکت کردید و تمام تمرینات رو انجام دادین و بازم چیزی یاد نگرفتین و از دوره ناراضی بودین، میتونید به صورت کامل هزینه دوره را از ما پس بگیرید.ما در آکادمی cog تلاش میکنیم، در هر فصل، تمامی دوره های خود را به روز، و مطالب جدیدی را به عناوین تدریسی خود اضافه کنیم .همچنین تمامی مطالب، بنا براساس نیاز هنرجویان که قصد ورود به بازار کار و شروع جدی فعالیتشان در همان عرصه را دارند، طراحی شده تا پس از گذراندن دوره، با خیال راحت بتوانند وارد بازار کار شده و ضمن لذت بردن از این حرفه، درآمد ریالی و دلاری داشته باشند .

” در صورت موفق و متعهد بودن افراد بعد از این دوره ، افراد به بازار کار معرفی می شوند و یا به صورت پروژه ای با افراد همکاری می شود  “

اطلاعات دوره

دوره مقدماتی‌و‌پیشرفته

پیش‌‌نیاز:خلاقیت‌ فردی

دوشنبه‌هاو چهارشنبه‌ها

10 جلسه

هرجلسه 3 ساعت

شروع دوره: 20خردادماه

بدون رده سنی

ازساعت15:30 تا 18:30

موبایل: 09135570690

محل دوره:دانشگاه اصفهان

آنچه یاد میگیرید

برخی از نمونه پروژه های مدرس

محل برگزاری دوره

نهایی کردن ثبت نام

آغاز سرمایه‌گذاری در دوره

آموزش پریمیر پرو

با پریمیر حرف بزن
  • لطفا شماره تماس خود را با دقت وارد نمایید !!
  • 0 تومان