فتوشاپ یعنی هنر

با فتوشاپ حرف بزن

دوره آموزش فتوشاپ کاربردی

فیلم کامل دوره

دسترسی به فیلم جلسات

دریافت مدرک معتبر

گواهی انگلیسی از دانشگاه اصفهان

پشتیبانی اختصاصی

پشتیبانی کامل در طول دوره

پروژه محور

بررسی و انجام پروژه های مختلف

تضمین تمامی دوره ها

بالاترین کیفیت تدریس

در فتوشاپ حرفه‌ای شوید!

همین حالا در این دوره شرکت کنید و به یک حرفه‌ای در فتوشاپ تبدیل شوید!

پشتیبانی اختصاصی

بهترین راه پیشرفت در یک دوره آموزشی تمرین کردن و بازخورد گرفتن از استاد دوره هست . این امر به بهترین شکل ممکن برای هنرجویان دوره‌های آکادمی cog اتفاق می افتد، چرا که تمامی هنرجویان در طول دوره به راحتی میتوانند به صورت آنلاین و آفلاین با استاد دوره در ارتباط باشند . همچنین استاد، در پایان هر جلسه از کلاس تعدادی تمرین مخصوص به همان جلسه را به هنرجویان میدهد که در جلسه بعد به طور مفصل، این تمرینات را بررسی و تحلیل میکند .

فیلم کامل دوره

مشکل رایج هنرجویان در مواقع تدریس، فرصت نکردن یادداشت مطالب تدریس شده است، اما تا زمانی که کنار ما هستید نگران نباشید! به محض شروع دوره ها، شما در گروه دوره عضو میشوید و تا پایان دوره، فیلم و فایل های هر جلسه از کلاس برای تمرین بیشتر و بازدهی هرچه بیشتر شما از مطالب تدریس شده،در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

پروژه محور

کل دوره به صورتی برنامه‌ریزی‌ شده است که شما از جلسه دوم کلاس قادر به طراحی پروژه هایی هستید که برای شما به عنوان تمرین داده میشود، این امر باعث میشود شما تا آخر دوره تجربه طراحی ده ها طرح را داشته باشید و از فیدبک ها و تجربیات استاد در راستای بالا بردن سطح کیفی طراحی خودتان بهره‌مند شوید . بدیهی است که شما در این مسیر باید آنقدر طراحی کنید و شکست بخورید تا در نهایت موفق بشید، پس ما در این مسیر سخت، کنارشماییم!

Certificate

تمامی دوره‌ها دارای گواهی معتبر انگلیسی هلوگرام ‌دار از سمت مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان، می‌باشد. که به صورت ترجمه شده، همراه با درج کد ملی یا شماره شناسایی، بر روی سرتیفیکیت به شما اهدا می‌شود، که خود دانشگاه اصفهان گویای اعتبار این مدرک است‌، ولی بدانید و آگاه باشید، توانایی، استعداد و تمرین های شماست که نشان دهنده‌ی اعتبار این گواهی می باشد نه چیز دیگری!

آموزش کاربردی فتوشاپ

کار با یک نرم افزار تخصصی و کاربردی مثل فتوشاپ بدون دانش پایه و شناخت ابزار ابتدایی و کاربردی آن کاری سخت بنظر می‌رسد، این درحالیست که با حضور در یک دوره فشرده آموزش فتوشاپ کاربردی آنلاین و یا حضوری خوب  و پس از شناخت سبک‌های رایج طراحی گرافیکی و کار با ابزارها به صورت پروژه محور در کوتاه ترین زمان ممکن، می توانید به ترس خود برای استفاده از این نرم‌افزار حرفه‌ای غلبه کنید و آماده کسب درآمد و فعالیت حرفه‌ای به عنوان یک طراح گرافیکی شوید و با طراحی لوگو، بنر، پوستر، شخصیت سازی و … وارد بازار کار شوید.

امروزه فتوشاپ یکی از مهم‌ترین و پایه‌ای ترین کارهایی است که همانند آفیس هر کسی باید آن را یاد بگیرد و توانایی انجام کارهای خیلی ساده و معمولی را با فتوشاپ داشته باشد، کارهایی مثل تغییر رنگ و برش تصویر یا حتی ترکیب سریع چند عکس، طراحی یک پست ساده برای اینستاگرام یا حتی کاور معمولی برای ویدیوی یوتیوب که با یادگیری اصولی و ابتدایی فتوشاپ یاد بگیرید و انجام دهید. ما در این دوره به شما می‌آموزیم که چطور با ابتدایی‌ترین ابزار فتوشاپ می توانید زیباترین آثار رو خلق کنید. فتوشاپ یک ابزار هست و ما به شما هنر خلق کردن را آموزش می دهیم.

تضمین تمامی دوره ها

هزینه دوره را از ما پس بگیرید!
اگر در تمام جلسات کلاس شرکت کردید و تمام تمرینات رو انجام دادین و بازم چیزی یاد نگرفتین و از دوره ناراضی بودین، میتونید به صورت کامل هزینه دوره را از ما پس بگیرید.ما در آکادمی cog تلاش میکنیم، در هر فصل، تمامی دوره های خود را به روز، و مطالب جدیدی را به عناوین تدریسی خود اضافه کنیم .همچنین تمامی مطالب، بنا براساس نیاز هنرجویان که قصد ورود به بازار کار و شروع جدی فعالیتشان در همان عرصه را دارند، طراحی شده تا پس از گذراندن دوره، با خیال راحت بتوانند وارد بازار کار شده و ضمن لذت بردن از این حرفه، درآمد ریالی و دلاری داشته باشند .

After & Before
اطلاعات دوره

دوره کاربردی

بدون پیش‌‌نیاز

یکشنبه‌ها وسه‌ شنبه‌ها

13 جلسه

هرجلسه 2 ساعت

شروع دوره از24مردادماه

بدون رده سنی

از ساعت5 الی 7عصر

موبایل: 09135570690

محل دوره:دانشگاه اصفهان

نمونه کارهای هنرجویان
دیدگاه هنرجویان دوره
دانشجوی دوره فتوشاپ مقدماتیمهشاد قائدی از اصفهان
دانشجوی دوره فتوشاپ مقدماتیرضا سروش از تهران

نهایی کردن ثبت نام

آغاز سرمایه‌گذاری در دوره

آموزش فتوشاپ مقدماتی

با فتوشاپ حرف بزن
  • 0 تومان

دیدگاهتان را بنویسید